אודות

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל במפגש מקצועי, כשני בעלי חברות להפקת אירועים, מפגש שהוביל לשיתוף פעולה עסקי והבשיל לזוגיות, חתונה ומשפחה. חברת ההפקות שיצרנו יחד 2DO EVENTS מובילה בישראל בזכות הוותק, החדשנות, רמת שירות וההפקה הגבוהים ביותר. הפיכת חלומות למציאות היא הבסיס לויז'ן שלנו במטרה להפגיש עובדים, חברים ובני משפחה ולהפיק רגעים בלתי נשכחים.

בין האירועים שהפקנו:
כנס מקצועי לבנק ה-4 בגודלו בעולם State Bank India, סופ"ש מנכ"ל וסמנכ"לים אלקטרה בניה, השקת מרכז מכירות אלקטרה מגורים, הפקה בפועל אוטו מוטור, כנסים מקצועיים- בנק הפועלים, LUMINIS, EDUARD, יזמות של תערוכת הוויסקי 2019, מצעד של 15,000 צועדים עבור מרכז התפוצות, חתונה במגדל דוד, חתונות שטח ועוד…

לירון ארבל

בשנת 2008, לאחר שסיימתי את לימודי תואר ראשון בתקשורת וקולנוע, הצטרפתי לעולם תוכן מדהים של הפקות טלוויזיה, שם למדתי כיצד לתאם בין מגוון ספקים, לתכנן לוחות זמנים וליצור תוכן ויזואלי. באחד מימי הצילום הציע לי במאי הסדרה להפיק עבורו את האירוע המרכזי בחייו- החתונה! מיד נרתמתי לבקשה ושם פגשתי לראשונה את עולם האירועים ונחשפתי להתרגשות, היצירה והעשייה בעולם מלא רגש ותוכן.

משנת 2011 צברתי שפע של ידע וניסיון עשיר בעשרות הפקות- אירועי חברה, כנסים, מסיבות, השקות, אירועים עסקיים, צעדות, אירועי תרומה, אירועי מכירה, חתונות שטח וחתונות יוקרה. כל אירוע אשר מופק על ידי מופק באופן אישי ומלווה בחשיבה מעמיקה על הפרטים, חדשנות וקונספט ייחודי כך שהאירוע יהיה בלתי נשכח.

שי מסיקה

משנת 2001 הפקתי את הליינים של המסיבות המדוברות בישראל (מועדון החממה, לכת, צוף על המים ועוד…) וצברתי ניסיון רב בהפיכת המרחב הטבעי ליצירה חיה של מוסיקה, עיצוב, קצב וקולינריה.

מאז ועד היום מפיק ומתכנן אירועים רבי משתתפים משלב יצירת הקונספט על הנייר, טיפול בכל האספקטים הלוגיסטיים והפקת האירוע בפועל תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עבודה משותפת של שנים לצד השפים המובילים בישראל, הביאה אותי לרמת ידע גבוהה בפן הקולינרי ועבורי יצירת מטבח ייחודי עבור כל אירוע היא חוויה יוצאת מן הכלל.