אודות

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל במפגש מקצועי בשנת 2017 , כשני בעלי חברות העוסקים בהפקת אירועים, מפגש שהוביל לשיתוף פעולה עסקי וליצירת חברת ההפקה DO EVENTS 2. לירון ארבל עוסקת בתחום ההפקה משנת 2008, ושי מסיקה משנת 2001.

החזון המשותף שלנו הוא ליצור רגעים בלתי נשכחים, להעצים מותגים, ליצור ולחזק קשרים בין עובדים ולהגשים מטרות אישיות ועסקיות באמצעות חוויות יוצאות דופן.

אנחנו יודעים להפוך חלומות למציאות.

במהלך השנים הצלחנו לסחוף אחרינו לקוחות בזכות השילוב של יצירתיות, חדשנות, יכולות אדמיניסטרטיביות וצוות מקצועי מנוסה ועתיר הישגים. המדיניות שלנו היא להתרכז בהפקת מספר קטן של אירועים באיכות הגבוהה ביותר מדי שנה. לאורך 20 שנות פעילותנו, הפקנו מאות אירועים עסקיים וציבוריים עבור חברות ישראליות ובינלאומיות וכן אירועים פרטיים עבור קהל שהפך להיות שותף לדרך.

בין האירועים שהפקנו:
כנס מקצועי לבנק ה-4 בגודלו בעולם State Bank India, סופ"ש מנכ"ל וסמנכ"לים אלקטרה בניה, השקת מרכז מכירות אלקטרה מגורים, הפקה בפועל אוטו מוטור, כנסים מקצועיים- בנק הפועלים, LUMINIS, EDUARD, יזמות של תערוכת הוויסקי 2019, מצעד של 15,000 צועדים עבור מרכז התפוצות, חתונה במגדל דוד, חתונות שטח ועוד…

לירון ארבל

משנת 2008  צברה שפע של ידע וניסיון עשיר בעשרות הפקות- אירועי חברה, כנסים, מסיבות, השקות, הפקות טלוויזיה אירועים עסקיים, צעדות, אירועי תרומה, אירועי מכירה, חתונות שטח וחתונות יוקרה. כל אירוע אשר מופק על ידה מופק באופן אישי ומלווה בחשיבה מעמיקה על הפרטים, חדשנות וקונספט ייחודי כך שהאירוע יהיה בלתי נשכח.

שי מסיקה

משנת 2001 החל להפיק אירועים בחיי הלילה, מומחה להפיכת המרחב הטבעי ליצירה חיה של מוסיקה, עיצוב, קצב וקולינריה. מאז ועד היום מפיק ומתכנן אירועים רבי משתתפים משלב יצירת הקונספט על הנייר, טיפול בכל האספקטים הלוגיסטיים והפקת האירוע בפועל תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עבודה משותפת של שנים לצד השפים המובילים בישראל, הביאה את שי לרמת ידע גבוהה בפן הקולינרי ועבורו יצירת מטבח ייחודי עבור כל אירוע היא חוויה יוצאת מן הכלל.